Our Dentists at Smile Palatine in Palatine, IL

Christopher Kowalski, D.D.S.

Christopher Kowalski, D.D.S.

Doktor Kowalski urodził się w okolicach Sochaczewa w Polsce, w niewielkim rolniczym miasteczku zwanym Rokotów i wychował się w Chicago. W 1972 roku został absolwentem DePaul University. W 1976 roku unkoczył Loyola University School of Dentistry (DDS).

Doktor Krzysztof Kowalski zapewnia opiekę stomatologczną dla pacjentów w Chicago od ponad 35-ciu lat,stomatologa jest jego pasją a wolny czas spędza z żoną i trójką dzieci kiedy jest to możliwe . Lubi przebywać na zewnątrz ,a jednym z jego ulubionych rozrywek jest jeżdzenie jego kosiarką do cięcia trawy. Lubi architekturę, budownictwo i projekty budowlane i stara się pozostać aktywny biegając w maratonach z żoną i przyjaciółmi .

Jest członkiem Akademii Stomatologii Ogólnej (AGD)

Monica Kowalski, D.M.D.

Monica Kowalski, D.M.D.

Doktor Monika Kowalski jest absolwentem Loyola University of Chicago w 2010 roku oraz Arizona School of Dentistry and Oral Health ( DMD ) w 2014 roku, pracowała w wielu klinikach zdrowotnych jak również charytatywnie w Arizonie , Montana, w Californii, Waszyngtonie i Oregon, zapewnieniając opiekę zdrowotną dla ubogich, bezdomnych i więzniow. Poza tym, że spędziła czas w Nigerii i Hondurasie starając się polepszyć życie ubogich, regularnie uczęszcza na seminaria CE , aby poznać najnowsze metody leczenia, i wykorzystać te informacje w leczeniu swoich pacjentów.

Doktor Monika Kowalski ma licencjat z Sztuk Pięknych, w czasie wolnym jej hobby to fotografia i obróbka drewna, a także gra w siatkówkę, lubi też gotować dla rodziny i przyjaciół.

Jest członkiem Akademii Stomatologii Ogólnej ( AGD ) , Amerykańskie Stowarzyszenie Stomatologiczne ( ADA ) oraz Stowarzyszenia Stomatologicznego w Chicago (CDS )

Lucjan Bartusiak, D.D.S.

Lucjan Bartusiak, D.D.S.

Doktor Lucjan Bartusiak jest absolwentem Uniwersytetu Illinois w Chicago którą ukończył w 2001 roku oraz UIC College of Dentistry (DDS) w 2005 roku, ponadto uczęszczał na liczne dokształcenia stomatologiczne oraz(CE) Seminaria i dzięki temu stał się wykwalifikowanym dentystą w trudnych przypadkach usunieć stomatologicznych , implantow oraz stomatologi estetycznej.

Doktor Bartusiak lubi spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu jak również na podróży z żoną i dwoma synami .

Smile Palatine

(847) 202-0033
566 E Northwest Hwy
Palatine, IL 60074