Meet the Smile Palatine Team in Palatine, IL

Recepcja

Przywita Cię ciepły i przyjazny uśmiech od jednej z naszych pan z recepcji, które są odpowiedzialne za koordynację twojego leczenia i przeprowadzą Cię beztrosko przez Twoją wizytę w naszym gabinecie.Smile Palatine zapewnia przyjemne doświadczenie we wszystkich aspektach leczenia stomatologicznego .

Dorotka- Front Desk

Dorotka

Kasia- Front Desk

Kasia

Higienistki

Nasze higienistki zapewnią Ci najlepszą usługę oraz edukacje w utrzymaniu Twojego zdrowia jamy ustnej.

Joanna (Asia) Kacprzycki, R.D.H

Joanna

Asystentki dentystyczne

Nasz doświadczony i dobrze poinformowany zespół asystentek dentystycznych zapewni Ci komfort w całym leczeniu i pomocy przy naszych lekarzach oraz odpowiedzą na pytania na temat wykonanych zabiegów.

Ania- Dental Assistant

Ania

Mary - Dental Assistant

Mary

Aby zapobiec nawrotom choroby , wymagana jest efektywność utrzymania higieny w domu oraz sprawdzenie konieczności dalszego leczenia , regularnych okresowych egzaminów przez naszych lekarzy w połączeniu z badaniem radiologicznym jest konieczne.

Twój osobisty plan leczenia zostane szczegółowo wyjaśniony przed rozpoczęciem, oraz w celu zapewnienia dostępu do wszystkich osiągalnych możliwości opieki dla wszystkich naszych pacjentów. Plany ubezpieczeniowe i możliwości finansowania zostaną wyjaśnione przez nasze panie w recepcji.

Smile Palatine

(847) 202-0033
566 E Northwest Hwy
Palatine, IL 60074